top of page
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon

Variasjon sa du?

Writer's picture: Inger HoughtonInger Houghton

Idag hadde vi laks til middag, og da jeg stekte den innså jeg at det var første gang jeg lagte laks i den nye leiligheten- som vi har bodt i siden september!! Nå skal det jo nevnes at vi spiser middag ute ganske ofte og derfor lager vi jo ikke alltid middag hjemme, men hallo!

Noe av grunnen er nok at når jeg først lager mat, så blir det en av mine favorittretter: noe med kjøttdeig, noe med avocado, eller kylling. Gjerne de to sistnevnte eller de to førstnevnte kombinert- da er denne frøkna fornøyd!

Ja, så må vi jo ikke glemme disse rå gulrøttene da. Hva skjer med det’a?


photo copy 3

kjøttdeig m/løk & paprika, gulrøtter og guacamole



photo

laks, sukkererter og blomkål-& gulrotstuing



photo copy 4

kylling, gulerøtter, sukkererter og guacamole



photo copy

gulrøtter, guacamole og egg



photo copy 2

kjøttdeig m/løk & raspet gulrot, sukkererter, guacamole og gulrøtter



photo copy 5

kjøttdeig m/løk & raspet gulrot og kokt brokkoli



Haha, jeg må nesten le! Men det er jo så godt. Hadde jeg kunnet bestemt skulle jeg hatt kjøttdeig, guacamole og gulrøtter til middag hver dag. Eller sushi. Jeg elsker sushi. Og taco. Who am I kidding; jeg elsker mat!

Ha en fin kveld folks! Later 🙂

3 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


© 2023 By Inger in Dubai

Tren med Inger

bottom of page